Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımına mı İhtiyacınız Var

Web sitesi kurumların ve artık bireysel kişilerin bile olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Pazarlama yapmak veya firma olarak farkındalık oluşturmak adına tasarım yapıyoruz. Görüşmelerimiz sonucunda taleplerinizi değerlendirdikten hemen sonra düzenlemeleri yaparak size uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Tasarım

Nasıl Yapıyoruz

İşin mutfağında büyümüş hayal etmekten ve üretmekten zevk alan güçlü bir ekibiz. 20 Yıldır alanımızda çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Müşterilerinize unutulmaz deneyimler yaşatacak tasarımlar yapıp projeler üretiyoruz işin fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar bütün aşamalarda yanınızda yer alarak doğru kararlar vermenizde yol gösterici oluyoruz.

Rakiplerinizden sıyrılarak en detaylı kod yapılarına kadar özenle tasarlanmış bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Başta Google olmak üzere tüm arama motorları ve kullanıcı deneyimleri ile uyumlu web site tasarımları için sizlere destek olmaya hazırız.

Şaşırtıcı ve dikkat çekici deneyimlerimiz oldu

Geçtiğimiz yıllar boyunca oldukça farklı müşteri deneyimleri biriktirdik ki size tüm tecrübemizi aktarmak için heyecanlanıyoruz.

Tasarım

Özgün, yenilikçe ve tüm platformlarla ile tam uyumlu tasarım çözümleri

Çözüm

Tüm beklentilerinizi karşılayabielcek farklı çözümler ile sınırları aşalım

İşlevsellik

En güncel trendlere uygun, responsive ve flexible tasarım detayları

19+

Yıllık Tecrübe

200+

Mutlu Müşteri

20+

Özel Entegrasyon

30+

Eticaret Müşterisi

Önce Mobil

Türkiye'de kullanıcılar ortalama ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75i akıllı cep telefonları üzerinden %52'si dizüstü bilgisayarlardan %39'u masaüstü bilgisayarlardan %21'i tabletlerden yapılmakta

Mobil Deneyim

Responsive tasarımı günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendimizi yenileyerek kullanmaktayız. Web sitenizin nasıl olması gerektiğine önce mobil platformları baz alarak karar veriyoruz! Artık web siteniz, responsive tasarım sayesinde masaüstü, laptop, tablet ve telefonlarda en uygun görüntüyü verebilmektir.

Her yönüyle dijitalleşen bir çağda yaşamaktayız. Web sayfalarımızda güncel tasarım diliyle ver her platformda sorunsuz çalışabilir olmak zorundadır. Web tasarımlarımız tüm mobil platformlarda sorunsuz çalışabilecek şekilde tamamlanmaktadır.

Hadi başlayalım

Yeni bir başlangıç için tam vakti

Yüzlerce mutlu müşterimizin arasına sizde girin.

Bilgi Talebi

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.