adres Tekstilkent Cad. No:12 Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:14 Esenler/ İSTANBUL

Web Tasarım

Web sitesi kurumların ve artık bireysel kişilerin bile olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Pazarlama yapmak veya firma olarak farkındalık oluşturmak adına tasarım yapıyoruz. Görüşmelerimiz sonucunda taleplerinizi değerlendirdikten hemen sonra düzenlemeleri yaparak size uygun tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Tasarım Nasıl Yapıyoruz ?

İşin mutfağında büyümüş hayal etmekten ve üretmekten zevk alan güçlü bir ekibiz. 20 Yıldır alanımızda çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Müşterilerinize unutulmaz deneyimler yaşatacak tasarımlar yapıp projeler üretiyoruz işin fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar bütün aşamalarda yanınızda yer alarak doğru kararlar vermenizde yol gösterici oluyoruz.

 

Rakiplerinizden sıyrılarak en detaylı kod yapılarına kadar özenle tasarlanmış bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Başta Google olmak üzere tüm arama motorları ve kullanıcı deneyimleri ile uyumlu web site tasarımları için sizlere destek olmaya hazırız.

Mobil Deneyim

Türkiye'de kullanıcılar ortalama ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin; %75i akıllı cep telefonları üzerinden %52'si dizüstü bilgisayarlardan %39'u masaüstü bilgisayarlardan %21'i tabletlerden yapılmakta

Responsive tasarımı günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendimizi yenileyerek kullanmaktayız. Web sitenizin nasıl olması gerektiğine önce mobil platformları baz alarak karar veriyoruz! Artık web siteniz, responsive tasarım sayesinde masaüstü, laptop, tablet ve telefonlarda en uygun görüntüyü verebilmektir.

Her yönüyle dijitalleşen bir çağda yaşamaktayız. Web sayfalarımızda güncel tasarım diliyle ver her platformda sorunsuz çalışabilir olmak zorundadır. Web tasarımlarımız tüm mobil platformlarda sorunsuz çalışabilecek şekilde tamamlanmaktadır.

Hayallerini gerçekleştirmek için!
Bize Yazın!
Hedeflediğiniz büyüme için e-ticarette ihtiyaç duyacağınız en özel çözümlerimizle kolayca satışlarınızı arttırabilirsiniz. Hemen demo talebi için bize yazın !