Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medyada Fark Yaratın

Sosyal medya fark yaratarak hedef kitlenizi etkilemeniz gerekmektedir. Hedef kitlenize uygun içerik ve özgün çözümler ile sizi görünür kılmak için buradayız

Danışmanlık

Nasıl Yapıyoruz

Çağımızda online dünyada bulunmak kadar fark yaratıp görünür olmakta çok önemlidir. Sosyal medya sayesinde artık hedef kitlelerimize çok daha kolay ve ekonomik olarak ulaşabilmekteyiz. Hedef kitlenize yönelik özgün ve güncel içerikler ile etkili bir şekilde ulaşamanızı sağlayacağız. Bu sürecin her adımını analiz edip size detaylı rapor sunacağız. Size özel görseller üreteceğiz.

Sosyal medyadaki tüm hesaplarınızı etkin şekilde kullanmaız için size yol gösterecek ve rehberlik edeceğiz. En doğru hedef kitlenizi seçmenizde yardımcı olacağız ve yapılacak sosyal medya reklamlarında en etkili yoldan hedefinize ulaşmanızı sağlamak için çalışacağız.

Şaşırtıcı ve dikkat çekici deneyimlerimiz oldu

Geçtiğimiz yıllar boyunca oldukça farklı müşteri deneyimleri biriktirdik ki size tüm tecrübemizi aktarmak için heyecanlanıyoruz.

Tasarım

Özgün, yenilikçe ve tüm platformlarla ile tam uyumlu tasarım çözümleri

Çözüm

Tüm beklentilerinizi karşılayabielcek farklı çözümler ile sınırları aşalım

İşlevsellik

En güncel trendlere uygun, responsive ve flexible tasarım detayları

19+

Yıllık Tecrübe

200+

Mutlu Müşteri

20+

Özel Entegrasyon

30+

Eticaret Müşterisi

Farklı olun, Dikkat çekin!

Sosyal Medyada dikkat çekmek ve farklı olmak vazgeçilmez bir unsurdur ama bunları yaparken dijital dünyada yolumuzu kaybetmemeliyiz.

Stratejiniz Nasıl Olmalı

Hedefleriniz doğrultusunda sosyal medyada yaratıcı olmak ve en son trendlere göre hareket etmek zorundayız. Ulaşmak istediğimiz kitlelerin neredeyse tamamı sosyal medyayı aktif olarak takip etmektedir. Bizde ethica olarak sosyal medyada aktif ve görünür olmanız için tüm stratejilerinizi belirleyeceğiz ve bu doğrultuda size özel görseller, videolar hazırlanmasını sağlayacağız. Tüm haftalık ve aylık planınızı yapıp sizi sürekli bilgilendirerek markanızı sosyal medyada tanıtacağız.

İsterseniz sosyal medyanızdaki aktifliği siparişlere dönüştürecek yolları oluşturarak işletmenizi, iş modelinizi geliştirmenizde size yardımcı olacağız.

Hadi başlayalım

Yeni bir başlangıç için tam vakti

Yüzlerce mutlu müşterimizin arasına sizde girin.

Bilgi Talebi

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.