adres Tekstilkent Cad.Koza Plaza A Blok Kat:14 No:54 Esenler/ İSTANBUL

Hakkımızda

Ethica Yazılım Teknolojileri A.Ş.  Entegrasyon ve Yazılım tecrübesi 20 yılı aşan ve kendi alanlarında deneyimli, yenilikçi, uzman yazılımcı kadrosu ile 2020 yılında kuruldu.
Merkez Ofisi İstanbul Tekstilkent Koza Plaza da bulunan firmamızın Ar-Ge ekibi ise Sebahattin Zaim Teknopark ta bulunuyor.Firmaların E-Ticarete başlamalarını, başladıkları E-Ticaret alanında yeni teknoloji ile ilerleyebilmelerini  ve özel entegrasyon çözümleri ile zamandan tasarruf ederek kendi ticaretlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. 

Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz sayesinde, Online Alışveriş Sitesi hazırlayarak tüketicilere hızılıca satış yapabilirsiniz. Ayrıca Ticaret yaptığınız carilerin de kendi alışverişlerini yapmalarını, güncel borcunu görerek alışveriş yapmadan ödeme yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. Hatta Saha Satış ekibiniz b2b sistemine Telefon, Notebook, Tablet farketmeksizin internete bağlanabilen her türlü cihazdan girerek kendisine bağlı Carileri ziyaret eder, güncel stokları görür ve sipariş alabilir. Güncel Bakiye ve Rİsk bilgisini görerek ödeme alabilir. Ve her aksiyondan mail ile anlık haberiniz olur. Plasiyerler kendi Satış Hedeflerini ve  Performanslarını da  görebilir. 

 Bütün bu işlemler dilerseniz  Kargo,Ödeme,ERP  gibi gereken bütün entegrasyon çözümleri ile çok daha konforlu ve hatasız hale gelebilir.
Ethica Yazılım tüm bu süreçlerin Hızlı,Esnek ve Hatasız işeyebilmesi için kendini sürekli geliştiren Ar-Ge Yazılım ekibi  ve Profesyonel Çözümler üreten Deneyimli Proje Ekibi ile daima sizin yanınızda.

Deneyim

2000 yılından beri sektörde bir çok firmaya hizmet vererek deneyimlerimizi sizlere aktarıyoruz

Şık ve İşlevsel

Sadeliğin güzelliğine inanan ekip olarak işlevsel ve modern yazılımlar geliştiriyoruz

Farklı Platformlar

Tüm mobil veya masaüstü platformlarda sorunsuz çalışacak projeler üretiyoruz

Hedefimiz

Daima yenilikçi ve en güncel teknolojileri kullanarak sizlere özel yazılımlar geliştiriyoruz

Şaşırtıcı ve dikkat çekici deneyimlerimiz oldu

Geçtiğimiz yıllar boyunca oldukça farklı müşteri deneyimleri biriktirdik ki size tüm tecrübemizi aktarmak için heyecanlanıyoruz.

  • Özgün, yenilikçi ve tüm platformlarla tam uyumlu tasarım çözümleri
  • Tüm beklentilerinizi karşılayabilecek farklı çözümler ile sınırları aşalım
  • En güncel trendlere uygun, responsive ve flexible tasarım detayları

22+
Yıllık Tecrübe
250+
Mutlu Müşteri
100+
Özel Entegrasyon
100+
Eticaret Müşterisi
Hayallerinizi gerçekleştirmek için,
Bize Yazın..
Hedeflediğiniz büyüme için,
E-Ticarette ihtiyaç duyacağınız en özel çözümlerimizle kolayca satışlarınızı arttırabilirsiniz. Hemen demo talebi için bize yazın !