adres Tekstilkent Cad. No:12 Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:14 Esenler/ İSTANBUL

Pazaryeri Entegrasyonu - Prapazar Uzman Paketi

Dakikalar içerisinde mağazanızı entegre edin, ürünlerinizi yükleyin.

E-TİCARET ENTEGRASYONLARI

E-ticaret sitenizi, yurtiçi ile yurtdışı pazaryerlerindeki ve sosyal medya hesabınızdaki sanal mağazalarınızı PraPazar ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek panel üzerinden birden çok satış kanalını yönetebilir, süreci kontrol edebilir ve analizler yapabilirsiniz. Birbirinden güçlü yazılım araçlarımız sayesinde zamandan tasarruf ederek odak noktanızı ticaretiniz üzerine yönlendirebilirsiniz. Bundle ürün, stok çarpanı ve kritik stok gibi özelliklerimiz ile karmaşık iş süreçlerinizi sizin için kolaylaştırıyoruz. Sistemimizde aynı anda birden fazla mağaza açabilir, aynı ürününüzü farklı fiyatlarda satışa sunabilirsiniz.

MUHASEBE, ERP VE E-FATURA ENTEGRASYONLARI

Zaman ve maliyet avantajı sağlayarak muhasebe ve e-fatura işlemlerinizi kullanıcı dostu ekranlarımız ile dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Sattığınız ürünlerden ne kadar yedek stok bulundurmanız gerektiğinden, elde ettiğiniz kâra kadar birçok konuda satış operasyonunuzu yönetebilirsiniz.

KARGO ve FULFILLMENT ENTEGRASYONLARI

Sistemimiz anlaşmalı kargo firmanızla entegre çalışarak otomatik olarak kargo takip barkodu oluşturur. Onaylandı, kargolandı, teslim edildi ve iptal edildi şeklinde süreç bilgilerini yönetim panelimizden takip edebilir, dilerseniz kargo çıktılarınızıda firmanıza özel tasarım yapabilirsiniz. Ayrıca fulfillment entegrasyonlarımız ile lojistik ve depolama süreçlerinizi maksimum verimlilik ile yönetin.

Pazaryeri Entegrasyonları

Yurt Dışı Entegrasyonları

Hayallerini gerçekleştirmek için!
Bize Yazın!
Hedeflediğiniz büyüme için e-ticarette ihtiyaç duyacağınız en özel çözümlerimizle kolayca satışlarınızı arttırabilirsiniz. Hemen demo talebi için bize yazın !