Eticaret Sitesi Kurma

Eticarete Başlamaya Hazır mısınız?

Tamamen dijitalleşen bu çağda online satış kanalları olmayan, hala klasik yöntemler ticaret yapmaya çalışan firmalar zamanla güç kaybedecektir. Sizde ethica deneyimi ile bu agresif rakabet ortamında farklı ve özel bir eticaret sitesi ile yer almak istemez misiniz?

E-Ticaret

Nasıl Yapıyoruz

Günümüzde bir çok farklı platformlarda eticaret sitesi alternatifleri görebilirsiniz. Biz ethica olarak neyi farklı yapıyoruz. Tamamen size özel kurumsal sitenizle birlikte çalışacak e-ticaret sitesi geliştiriyoruz. Ürünlerinizin yüklenmesinden başlayarak tüm bu süreçte size rehberlik ve danışmanlık ediyoruz.

E-ticaret yüz yüze satıştan farklı olarak birçok değişkeni içinde barındırır. Tüm bu adımları teker teker ve doğru yapmazsanız e-ticaret sitenizin olması pek bir işinize yaramayacaktır. Eğer zaman kaybetmeden yükselen bir ivme ile eticarette yer almak istiyorsanız tüm bilgi birikim ve tecrübemiz ile yanınızda olmaya hazırız.

Şaşırtıcı ve dikkat çekici deneyimlerimiz oldu

Geçtiğimiz yıllar boyunca oldukça farklı müşteri deneyimleri biriktirdik ki size tüm tecrübemizi aktarmak için heyecanlanıyoruz.

Tasarım

Özgün, yenilikçe ve tüm platformlarla ile tam uyumlu tasarım çözümleri

Çözüm

Tüm beklentilerinizi karşılayabielcek farklı çözümler ile sınırları aşalım

İşlevsellik

En güncel trendlere uygun, responsive ve flexible tasarım detayları

19+

Yıllık Tecrübe

200+

Mutlu Müşteri

20+

Özel Entegrasyon

30+

Eticaret Müşterisi

Neden Bizimle Çalışmalısınız!

Sadece E-ticaret sitesi değil aynı zamanda tüm bu süreçte size rehberlik edecek ve satışlarınızı arttıracağız

E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı

Vizyonu olan her işletme artık eticaret sitesi ile iş modelini geliştirmektedir. Sadece Türkiyede aktif binlerce eticaret sitesi bulunmaktadır. Bir site açmakla işin sadece ilk adımını atmış olursunuz. Ama bu uzun yolda bir rehbere ve doğru adımlara atmaya ihtiyacınız olacaktır. Web sitenizde veya bağlı olduğunuz pazaryerlerinde yapacağız bir hata tüm iş modelinize zarar verebilir.

Güçlü, esnek ve güncel bir eticaret sitesi ile tüm bu sorunların üstesinden kolayca gelebilir ve hızlıca satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hadi başlayalım

Yeni bir başlangıç için tam vakti

Yüzlerce mutlu müşterimizin arasına sizde girin.

Bilgi Talebi

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.