adres Tekstilkent Cad. No:12 Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:14 Esenler/ İSTANBUL

Kurumsal Çözümlerimiz

Yazılımla ilgili en temel ihtiyaçlarınızdan büyük entegrasyon çözümlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılımı sizin hizmetinize sunuyoruz.

EthicaPlus

Gelişmiş ürün ve hizmet özelliklere sahip B2C ve B2B paketini içeren kolay eticaret yazılımıdır.

Detay >

UltraPazar

Pazaryerlerine tam yönetim sağlayabileceğiniz bulut tabanlı sade ve işlevsel entegrasyon yazılımıdır.

Detay >

Ethica Entegrasyon

Mevcut ERP, Web Site ve Muhasebe programınızla çift taraflı entegrasyon hizmeti vermektedir.

Detay >
Kurumsal Çözümlerimiz

EthicaPlus

Sade ve kullanıcı dostu yönetim paneli kullanarak, paket, karma koli, alt ürün grupları oluşturabilir, ister mobil uyumlu ve kullanıcı dostu hazır temaları, ister size özel konsept tasarımları kullanabilirsiniz. mağaza ve e-ticaretteki satışlarınızı tek bir sistem üzerinden takip edebilir, barkod sistemi ile sıcak satış yapabilir, faturalarınızı kesebilir ve aynı depo üzerinden stok takibi yapabilirsiniz. siparişlerinizi, cari kayıtlarınızı ve cari hareketlerinizi çift yönlü olarak, kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız tüm ticari yazılımlara aktarabilir, ticari yazılımınız yoksa on-line e-arşiv fatura gönderebilirsiniz.Gelişmiş promosyon özellikleri ile bir birinden farklı özel kampanyalar oluşturup, müşterilerinize özel fırsatlar sunabilirsiniz.

Siteye Git >
Kurumsal Çözümlerimiz

UltraPazar

Bulut tabanlı, kurulum gerektirmez ve kullanıcı dostudur. Çoklu mağaza kullanımı başta olmak üzere bir çok yenilikçi özelliği içinde barındırır. Varyantlı ve paket ürünlerin entegrasyonu yapabilmektedir. Muhasebe programına gerek kalmadan e-Fatura ve e-Arşiv fatura gönderebilmektedir. Trendyol, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor, çiçekSepeti, ePttAvm başta olmak üzere pazaryerlerindeki tüm siparişlerinizi, ürünlerinizi, stoklarınızı kolay bir şekilde yönetmenize imkan tanımaktadır.

Siteye Git >
Kurumsal Çözümlerimiz

Ethica Entegrasyon

Logo, Netsis ve Nebim başta olmak üzere ERP sistemi ile e-Ticaret paketi arasında çift yönlü entegrasyon sağlamaktadır. Ethica.exe ile Ürünlerinizi çift yönlü aktarabilir, carilerinizi düzenleyebilir, cari hareketlerinizi mevcut yazılımlarınıza aktarabilir, stok güncellemelerini, virman işlemlerini otomatik olarak yapabilen masaüstü tabanlı uygulama yazılımıdır.

Hayallerini gerçekleştirmek için!
Bize Yazın!
Hedeflediğiniz büyüme için e-ticarette ihtiyaç duyacağınız en özel çözümlerimizle kolayca satışlarınızı arttırabilirsiniz. Hemen demo talebi için bize yazın !