adres Tekstilkent Cad. No:12 Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:14 Esenler/ İSTANBUL

Entegrasyon Çözümleri

Logo veya benzeri muhasebe programları ile özel yazılımlarınızı entegre ederek işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Api Çözümleri Nasıl Yapıyoruz?

Tamamen firmanıza özel yazılım ve ara çözümler üretiyoruz. Kullanığınız muhasebe programı yada şirketinize özel ERP yazılımları ile istediğiniz uygulamalar ile entegrasyon sağlıyoruz. Logo muhasebe programı ile tam entegre çalışacak şekilde sitelerinizi birbirine bağlayabiliriz. Size zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamak için tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız.

 

Logo entegrasyonu ile gelen siparişleri otomatik olarak logoya aktarıp faturalarınızı otomatik olarak kestirebilirsiniz.

Neler Yapabiliriz

Çağımızda zaman herşeyden daha değerlidir. Farklı istekler yaratıcı ve özel çözümler gerektirebilir. Bizde yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler üretmek için hazırız. ERP programları ile istediğiniz herhangi bir yazılımı entegre edebiliriz. Muhasebe programınız ile eticaret sitenizi yada pazaryerinizi birbirine bağlayabiliriz. Ve tüm bunları sizin yerinize otomatik yapacak bir sistem geliştirebiliriz.

İsteklerinizi bize ilettiğiniz takdirde daha detaylı çözümler ile size yardımcı olmak için hazırız.

Hayallerini gerçekleştirmek için!
Bize Yazın!
Hedeflediğiniz büyüme için e-ticarette ihtiyaç duyacağınız en özel çözümlerimizle kolayca satışlarınızı arttırabilirsiniz. Hemen demo talebi için bize yazın !